Jdi na obsah Jdi na menu
 


PREVENT CUP 2011

3. 4. 2011

 

img_0916.jpg

PREVENT Cup 2011 1.-3.4.2011 pro 4.třídy 2000 a mladší

 odkaz na turnajový web - PREVENT CUP 2011

Finále HC Sparta Praha vs. East Bohemia Select 1:2 SN

Nominace:

BAŠE, RYKR, VEČEŘA, VOŘÍŠEK, SAJDL, CIMBUREK, SÍLA, MORONG, PIRKL, ROUHA, SECKÝ, NIKOLIČ, DOSPĚL, KAPLAN, BRANDEJS, MYŠKA, ČÁSTEK .

  
DOUFÁM PÁNOVÉ, ŽE SI TO POŘÁDNĚ UŽIJEM A PŮJDEM NA DOVOLENOU.

PŘIDÁM CITÁT OD PANA KUČERY - AŤ SE PRÁŠÍ ZA KOČÁREM - VŽDYŤ SE PŘECI JEDEM BAVIT HOKEJEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VÝSLEDKY:

Sparta – East Bohemia      7-2

Branky a nahrávky: SPA – Kaňka (Kasanda), Čermák (Klíma), Kasanda, Čermák (Kasanda), Kasanda (Vandírek), Klíma (Vandírek), Kaňka (Hes V.) EBS - Večeřa, Sajdl (Večeřa)

KOMENTÁŘ K ZÁPASU SE SPARTOU - od pořadatele turnaje:

Po mnoha nezbytných úpravách v organizaci způsobených neúčastí Jihlavy (nemoc) odstartoval turnaj prvním zápasem. V něm se utkala domácí Sparta a East Bohemia Select. Zápas se odehrál ve výborném nasazení a Sparta nakonec zvítězila poměrem 7 – 2, když soupeře zlomila několika rychlými góly až v závěrečné třetině. Pro East Bohemia Select je výsledek trochu krutý, neboť průběh zápasu rozhodně tak jednoznačný nebyl a nejméně do konce druhé třetiny byli kluci z East Bohemia Selectu Spartě minimálně vyrovnaným soupeřem.

East Bohemia – České Budějovice     8-1
Branky a nahrávky: EBS - Voříšek (Večeřa), Kaplan, Večeřa (Sajdl), Pirkl (Myška), Morong (Pirkl), Cimburek, Rouha (Pirkl), Secký  CEB – Berka (Janoušek)

East Bohemia – Trnava      5-1
Branky a nahrávky: EBS – Morong (Rouha), Cimburek (Večeřa), Sajdl (Voříšek), Voříšek (Večeřa), Morong (Pirkl) TRN - Jedlička (Melicherčík)

East Bohemia – Bratislava    7-5

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

VŠEM LVÍČATÚM Z BOHEMKY

(Kučera, 5. 4. 2011 18:48)

Turnaj je za námi a pro mne je velice příjemné zjištění, že tenhle tým neznal slovo,,nejde"!! Byla radost sledovat, jak ti kluci mají hokej rádi a já jsem šťastnej, že jsem mohl být součástí týmu!!!! JSEM NA TY KLUKY HROZNĚ HRDEJ!!! AŤ SE VÁM DAŘÍ V HOKEJI I V ŽIVOTĚ!!! Ahoj........