2. TRÉNINK PRO 2003/04 a 2005/06
Máme pro Vás další termín - opět v Chocni v pátek 15.2.2013.
Na programu bude dovednostní trénink.
Jak jsme avizovali na 1. akci, podařilo se nám zajistit led tak, aby jsme mohli rozdělit zájemce o trénink podle toho jaký hrají hokej a tím i uspokojit větší počet zájemců.
1. skupina - ročníky 2003 a 2004, sraz v 13:30 a trénink na ledě od 14:00 do 15:10.
2. skupina - ročníky 2005 a 2006, sraz v 14:30 a led od 15:20 do 16:30.
V každé skupině chceme mít maximálně 24 hráče + 4 gólmany.
Cena za trénink je 200,- Kč.
Zájemci hlaste se včas v kometáři.
Jmenný seznam podle skupin zveřejníme v pondělí večer.
SKUPINA 1, ročníky 2003 a 2004 je již naplněna
1. Michal Borovička - 2003 - G.
2. Max Collier - 2003 - G.
3. Filip Zavřel - 2004 - G.
4. Jakub Kubeš 2003 - G.
1. Petr Kubíček - 2003.
2. Tomáš Láska - 2004.
3. Pavel Fiala - 2004.
4. Jakub Hošpes - 2003.
5. Andrea Trnková - 2004.
6. Jirka Koutecký - 2004.
7. Lukáš Pavliš - 2004.
8. Stanislav Ruda - 2003.
9. Honza Novotný I - 2003.
10. Vláďa Michalec - 2004.
11. Kryštof Fikejz - 2004.
12. Dan Bárta - 2004.
13. Adam Novotný - 2004.
14. Honza Novotný II - 2004.
15. Martin Hrčka - 2003.
16. Jan Sajdl - 2004.
17. Vašek Peňáz - 2004.
18. Déňa Peroutková - 2004.
19. Vojta Matějka - 2003.
20. Martin Stejskal - 2004.
21. Petr Sedláček - 2003.
22. Štěpán Mann - 2003.
23. Milan Urbánek - 2004.
24. Daniel Farkas - 2003.
25. Matěj Adámek - 2004.
26. Filip Holenda.
27. Jára Chmelař - 2003
28. David Brožek - 2004.
29. Kryštof Kajsrlík - 2004.
30. Patrik Páv - 2004.
SKUPINA 2, ročníky 2005 a 2006
1. Adam Pfeifer - 2005 - G.
2. Pter Antoš - 2006 - G
3. Martin Ondruš - 2006 - G.
1. Petr Matějíček - 2005
2. Štěpán Šmíd - 2005
3. Samík Šmerda - 2006
4. Michal Praus - 2005
5. Pepa Brandejs - 2006
6. Bára Bašová - 2004
7. Beránek Jirka - 2004
8. Beránek Jindřich - 2006
9. Lukáš Kučera - 2005
10. Otto Slezák - 2006
11. Tomáš Novotný - 2006
12. Šimon Spilka - 2005
13. Davča Záruba - 2006
14. Matěj Jansa - 2005
Komentáře
Přehled komentářů
Přihlašuji Lukáše (2004)
2.trénink
(Josef Hošpes, 5. 2. 2013 18:54)přihlašuji Jakuba Hošpese ročník 2003 (Česká Třebová)
2.trénink
(Pavel Fiala, 5. 2. 2013 18:53)přihlašuji Pavla Fialu ročník 2004 (Česká Třebová)
Trénink
(Tomáš Láska, 5. 2. 2013 18:27)
Přihlašuji Tomáše Lásku, ročník 2004.
Díky, Lásková M.
trénink
(Spilka Šimon, 5. 2. 2013 18:23)
Dobrýn den,
přihlašují Šimona Spilku, TJ Nové Město nad Metují 2005
Díky Iveta Spilková
trénink Choceň
(Adam Pfeifer - TJ Spartak Nové Město, 5. 2. 2013 18:20)Přihlašuji Adama , ročník 2005 - golman
Trenink 15.2. v Chocni
(Max Collier, 5. 2. 2013 17:52)
Dobrý den,
přihlašuji Maxe na trenink v Chocni. Ročník 2003, golman.
Děkuji,
P.Collierová
Přihláška na 2. trénink 2003/04
(Michal Borovička, 5. 2. 2013 16:45)
Dobrý den,
přihlašuji syna, Michala Borovičku, r. 2003, golman, TJ Lanškroun
S pozdravem P. Borovička.
Přihláška na 2. trénink 2003/04
(Petr Kubíček, 5. 2. 2013 16:43)
Dobrý den,
přihlašuji syna, Petra Kubíčka, r. 2003, TJ Lanškroun
S pozdravem P. Kubíček.
2. trénink
(Lukáš Pavliš, 5. 2. 2013 20:02)