Jdi na obsah Jdi na menu
 


Christmas cup v Mostě - ročník 2005

14. 12. 2013

chc13ch0506.jpg

13.12. Christmas Cup 2013 cat.2005/2006 - Champions

1.místo East Bohemia (Cz) 
2.místo HTE (Cz)
3.místo HC Meteor Třemošná (Cz) 
 
 
 
 
 
4. Třináctka se zdá býti to šťastným číslem pro náš tým. Ve čtvrtfinále jsme pokračovali v hvězdných výkonech a rozdílem třídy jsme porazili Českou Lípu - 13:2. Doufejme jen, že klukům vydrží 'myší' energie i na zbývající dva zápasy. Myší? No jasně, jezdí všichni jako motoroví myšáci. Po utkání mi trenér soupeře gratuloval a říkal, že byla radost se na naše kluky dívat. Kdyby prý věděl, že máme mezi sebou 2005ky z Hradce Králové a navíc vyšperkované o hvězdičky z okolních klubů, že by prý na turnaj nejel. A kdo jiný by asi měl hrát za výběr Východních Čech? :-) Prostě prezentujeme výsledky našich klubových trenérů ve Východních Čechách. Kolegové, bravo !!!
 
3. Ani poslední zápas ve skupině jsme nenechali nikoho na pochybách, že na to zlato si opravdu děláme zálusk. K titulům v dovednostních soutěžích chceme přidat i to nejvyšší ocenění pro celý tým, který zde šlape jako hodinky. Aj brankář se dneska dobře vyspal, takže výsledek 19:2 s Hvězdou Praha odpovídal dění na hřišti. Některé akce opravdu lahodili oku hokejového diváka - i toho nezaujatého. Poděkování patří prozatím i rodičům, kteří jsou po zimním stadionu slyšet. Téměř profesionální fungování týmu jsme se pokusili podtrhnout masáží po dnešním prvním zápase tak, aby nám borci vydrželi až do večera. S velkou pravděpodobností nás čekají ještě 3 !!!! těžké zápasy. Takže Bohemka do toho a v 11:30 skočíme na 4. tým druhé tabulky - HC Česká Lípa.
 
2. Naši borci ročníku 2005 pomstili své starší kamarády a pokořili po bojovném výkonu Meteor Třemošná. Přesto, že první polovina utkání skončila 2:2 a to především díky výbornému gólmanovi Meteoru Třemošná, druhou jsme vyhráli rozdílem třídy a výsledek 13:5 nás může hřát u srdce. Kluci si na sebe už zvykli a především pozměněná první lajna je postrachem pro soupeře a odtrhla tento zápas dvěma slepenými góly na začátku druhého poločasu. Výkony ostatních mužstev jsou však velké varování a ukazují, že cesta za naším snem může být ještě trnitá. Po 18. hodině čeká 2 z našich borců čeká finále dovednostních soutěží. Joseph Melichar bude bojovat ve slalomu a Jůra Felcman v nájezdech na bránu.

1. Máme za sebou první zápas kategorie 2005 a výběr východních Čech určitě neudělal ostudu a místní Béčko rozdrtil neuvěřitelným výsledkem 39:0. Jediný komu se zápas moc nelíbil byl Andre  - náš gólman, který si stěžoval, že mu byla zima. Tento úvodní zápas bereme jako rozcvičku na kvalitnější soupeře, kteří nás čekají za necelou hodinku. Vítěz kategorie 2003-2004 Meteor Třemošná prověří naše kvality a uvidíme, jak reálným je náš sen o mosteckém zlatu. Ne, nechceme si přivézt uhlí, chceme opravdové zlaté medaile a pohár pro vítěze Christmas Cupu 2013. Držte nám palce.

Ostatní online výsledky viz Novinky na http://www.easterbunnies.cz