CAMP EAST BOHEMIA
KDE, V KOLIK A CO S SEBOU SE DOZVÍTE NÍŽE:
Stáhněte si DENNÍ PROGRAM jednotlivých skupin.
Zveřejňuji zde i JÍDELNÍČEK.
PŘIHLÁŠENÍ HRÁČI
Skupina 1 - ročník 1999 a mladší
gólmani:
2000 Kozák Pepa - OBK RK
1999 Střelková Natálie - HC Nové Město n. Metují
2000 Rykr Lukáš - OBK RK
2001 Baše Matěj - HC Opočno
hráči:
1998 Macková Denisa - HC Nové Město n. Metují
1999 Jirman Štěpán - HC Hronov
2001 Myška Jakub - OBK RK
2002 Brandejs Jarda - OBK RK
2001 Skála Daniel - OBK RK
2002 Rücker Mirek - OBK RK
2001 Morong Matěj - OBK RK
2001 Tomín Daniel - HC EATON Pardubice
2001 Levý David - OBK RK
2000 Šrenk Vojta - HC Nové Město n. Metují
2001 Linhart Honza - OBK RK
2002 Rouha Michal - HC Choceň
2001 Pirkl Oliver - HC Choceň
2000 Pfeifer Vojta - HC Nové Město n. Metují
2001 Netolický Dominik - HC Nové Město n. Metují
2001 Luňáček Adam - OBK RK
2002 Lichtag Jakub - HC Choceň
2003 Novotný Honza - HC Choceň
2002 Lipenský Lukáš - HC Choceň
2002 Novotný Jarda - HC Choceň
2001 Jarolímek Michal - HC Nové Město n. Metují
2001 Jarkovský Jirka - HC Opočno
2000 Seidel Samuel - HC Opočno
2002 Paštika Daniel - HC Opočno
1999 Hrdlička Honza - HC Opočno
1999 Kabalák Petr - HC Hronov
2000 Svatoš Honza - HC Choceň
2001 Částek Michal - HC Choceň
Skupina 2 - ročníky 1998, 97, 96
brankáři:
1997 Petruželka Luděk - HC Nové Město n. Metují
1997 Jedlinský Honza - HC Opočno
1996 Křepela Michal - HC Choceň
1998 Nešpor Ondra - HC Litomyšl
hráči:
1997 Vacek Honza - HC Choceň
1996 Suchánek Tonda - HC Opočno
1997 Tölg Jiří - HC Česká Třebová
1998 Kobr Adam - HC Choceň
1996 Rejchrt Honza - HC Opočno
1997 Vašata Matěj - HC Opočno
1996 Adamus Jaroslav - HC Choceň
1997 Veselý Emil - HC Opočno
1997 Pendolino - HC Choceň
1997 Kajsrlík Mates - HC Choceň
1997 Pavlák Vojta - HC Choceň
1997 Novák Vojta - HC Nové Město n. Metují
1996 Boubín Lukáš - HC Choceň
1998 Mervart Jakub - HC Opočno
1996 Zima Adam - HC Opočno
1997 Doležal Milan - HC Choceň
1997 Macháček Tomáš - HC Nové Město n. Metují
1998 Kučera Jakub - HC Choceň
1996 Pohl Štěpán - HC Nové Město n. Metují
1997 Tošovský Mirek - HC Choceň
1996 Čižinský Matěj - OBK RK
1997 Horníček Pavel - HC Ústí nad Orlicí
1996 Kubasa Vašek - HC Nové Město n. Metují
1997 Trubač Daniel - HC Opočno
1995 Bezděk Lukáš - HC Slavia Praha, bude trénovat s dorostem HC Choceň
1995 Pachl Vašek - HC Litomyšl, bude trénovat s dorostem HC Choceň
Skupina 3 - ročníky 1999 a mladší
gólmani:
2000 Břeň David - HC Česká Třebová
2000 Škrkoň Vít - HC Česká Třebová
1999 Valčík Honza - HC Choceň
2002 Hriško Honza - HC Česká Třebová
hráči:
1999 Verner Tomáš - HC Česká Třebová
2000 Zeman Lukáš - HC Česká Třebová
2001 Hledík Vojta - HC Česká Třebová
2001 Verner Honza - HC Česká Třebová
2000 Orlich Honza - HC Česká Třebová
2000 Trpkoš Kuba - HC Litomyšl
2002 Stolín Honza - HC Česká Třebová
2000 Samek Štěpán - HC Litomyšl
2000 Voříšek Kuba - HC Litomyšl
1999 Voříšek Dominik - HC Litomyšl
2000 Hájek Radovan - HC Česká Třebová
2000 Nešpor Kuba - HC Litomyšl
2001 Umlauf Lukáš - HC Česká Třebová
2000 Večeřa Martin - HC Litomyšl
1999 Čapek Filip - HC Česká Třebová
2000 Háněl Ondra - HC Litomyšl
2001 Trnka Jirka - HC Česká Třebová
2000 Pakosta Honza - HC Litomyšl
2000 Křepela Radim - HC Česká Třebová
2002 Edl Maxmilián - HC Litomyšl
2002 Šmíd Dominik - HC Litomyšl
2002 Švub Vojta - HC Česká Třebová
2003 Palán Vojta - HC Česká Třebová
2000 Vytlačil Lukáš - HC Litomyšl
2001 Nesejt Jakub - HC Česká Třebová
2001 Mužík Richard - HC Česká Třebová
2000 Fila Ondra - HC Litomyšl
2001 Štusák Dominik - HC Česká Třebová
Komentáře
Přehled komentářů
Pro všechny ,kteří mají děti v České Třebové:
Váca senior to má pod palcem a všechno funguje přesně,včetně kvalitního tréninku.
Byl jsem odpoledne na místě samém.
Postřeh z campu
(Kobr senior 24.8.09 20,00 hod, 24. 8. 2009 20:07)