Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zprávy z campu

12. 9. 2010

odkaz na zpravodajskou relaci v OIK TV

odkaz na FOTKY

12.9. ZTRÁTY A NÁLEZY

Obrazek

Pokud někdo své věci poznáváte, kontaktujte mě a domluvíme předání v Chocni. Ponožky, které nebyly do páru jsem vyhodil.

Ten černý kousek plastu pod časopisem je s největší pravděpodobností chránič z kalhot nebo z ramen a našel se v kabině skupiny 3.

Igelitka s ribanem a thermo ponožkami bude asi LB, ta se našla po turnaji na intru. 

  30.8.

Závěr campu a hlavně přípravy na víkendový cup byly dosti náročné, proto jsem neměl čas se s účastníky osobně rozloučit - snad tak učinili trenéři a vedoucí skupin. Až vstřebáme všechny náměty a připomínky, napíšeme hodnocení.

26.8. ve 23:59

Dnes se nic zvláštního nedělo. Ti menší se již těší, že zítra pojedou domů a těm větším je líto, že to zítra končí. Fotky jsem dnes nestíhal, chystáme vše na víkendový turnaj. Zítra odpoledne budou 1 a 2 hrát turnaje, tak se přijďte podívat.

25.8. ve 20:10

Třetí den bývá většinou krizový, ale kluci a slečna ho zvládli na výbornou. Skupiny 1 a 2 byly v bazénu načerpat síly na poslední dva dny. Trojka ukončila den basketem (byl jsem mile překvapen) a vyřazovákem v hodu na koš - vyhrál Jirka Horníček.

Na základě požadavků a pro zvýšení kvality přípravy malých gólmanů, bude od zítřka chodit na led s jedničkou i trenér z dvojky.

Dnes jsem zaregistroval větší pohyb rodičů (hlavně těch domácích) na chodbě a v kabinách. Prosím tedy ještě jednou a písemně - NECHOĎTE DO KABIN - ostatní pak pláčou, že za nimi nikdo nepřišel a v jedničce pak neřeší nic jiného než večerní slzičky. Zítra ráno na toto upozorním i vedoucí a trenéry.

24.8. v 18:33

Další den probíhá bez problémů, trochu nás zlobí počasí, ale pořád ještě může být hůř. Zdá se, že tady vaří dobře - talíře se vrací vesměs prázdné. V jedničce se občas objevují slzičky, ale zvládáme je potlačit. Zítra jde do bazénu jednička. Přidal jsem fotky z dnešního dne.

23.8. ve 20:20

První den máme za sebou, opozdilci dorazili, všichni jsou zdrávy a ještě nejsou ani moc unaveni - energie mají na rozdávání. Navštívila nás regionální televize, kameraman byl i na ledě, reportáž bude k vidění prý v pátek. Odkaz na web televize zveřejním. Zítra jde trojka po večeři do bazénu, 1 a 2 půjde ve středu nebo ve čtvrtek. Fotky jsou k vidění na odkazu.

22.8. ve 21:05

Vše probíhá dle plánu, skupiny 1 a 2 mají po večerce a trojka mastí pokr a kouká na DVD.

Zítra snad udělám nějaké fotky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Marcela Bašová, 27. 8. 2010 19:47)

Chtěla bych poděkovat všem co měli co dočinění s kempem. Je to fajn, že něco takového pořádáte a věnujete dětem spoustu svého času. Velké díky všem trenérům skupiny č. 2, jste prostě jedničky. Jen tak dál.

Díky trenérům 2.skupiny

(Radek Netolický, 27. 8. 2010 8:04)

Dobrý den, dobré ráno, jak jste se Vážení zúčastnění vyspinkali. Včera jste psali dlouho tak věřím, že je vše O.K. Dnes na turnaj okolo 14.00 hod přijedeme , chceme vidět zda ten týden klukům něco dal , my věříme, že ano, takovýchto kempů by mělo být jistě více. Ještě jednou díky , zdraví Radek a Věra

II. zdravice pro Big Bosse a 2. skupinu

(Radek Netolický, 25. 8. 2010 21:17)

Takže , dnes jsme se byli s manželkou odpoledne podívat na trénink našeho syna Dominika a potažmo celé druhé skupiny. Řádně dle instrukcí jsme šli hlavním vchodem, šli jsme na tribunu a dívali se na trénink, v kabině jsme nebyli, respektujeme žádost trenérů, a myslíme si , že je to naprosto v pořádku. S tréninkem a přístupem jsme byli nadšeni, bylo vidět, že skutečně čas na ledě, který kluci stráví je celý vyplněn hokejem v jakékoliv podobě. Se synem jsme se potkali venku než-li šli do bazénu, a věřte mi, že ani o naši přítomnost moc nestál, což jsem docela kvitoval a byl rád. Po bazéně jsme se s ním rozloučili a jeli domů. Přejeme všem, kteří se v jakékoliv podobě o našeho syna a ostatní kluky jak hokejově tak i jinak starají pevné nervy, víme , že to není jednoduché, přeji hezký večer a zatím letí do České Třebové na Camp 2010 veliké Díky. Radek a Věra

Zdravice pro Big Bosse a 2. skupinu

(Radek Netolický, 24. 8. 2010 19:24)

Hezký večer, zdravíme 2. skupinu pana Moronga a spol. Věřím, že si všichni kempu užíváte, u nás je počasí zatím moc fajn, neprší, tak nevím co má zase pan Morong za problémy s počasím, ten má holt pořád něco extra. Fotečky by mohly být trošku méně máznuté, doufám, že na závěr třeba děti dostanou nějaké, nebo třeba DVD s fotečkama kempu, bylo by to pro ně myslím hezkou vzpomínkou, přeji ať se daří, žádný úraz, hezký večer , Radek Netolický