Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zprávy z campu

25.8. Máme před sebou poslední den. Doufáme, že si ho kluci a holky užijí stejně dobře jako celý camp. Všichni to zvládají, jen se tu a tam objeví nějaké drobné bolení hlavy nebo břicha, ale po kratší odpočinku a vynechání jedné tréninkové jednotky je vždy vše v pohodě. Zítra budeme končit dle harmonogramu. Všichni účastníci při odchodu dostanou dárky v podobě ručníku s logem a reflexních doplňků. Vítězové disciplín na ledě a v NINJA faktoru dostanou trička. Červená trička dostali všichni už první den. Výrobce a dodavatel triček upozorňuje, že je nutno prát trička jen na 40 a žehlit logo máme buď přes hadr nebo naruby. 

23.8. Další den je za námi, všichni jsou v pořádku. Musíme pochválit kuchaře, zatím vaří na jedničku. Zítra jdeme do bazénu, jednička před večeří, dvojka po večeři.

22.8. První kompletní tréninkový den všichni zvládli na jedničku. Počasí nám přeje až moc, proto jsme nuceni provádět změny v denním programu. Odpolední suché tréninky přesouváme na časy po večeři, kdy už není takové horko.

21.8. První večer máme za sebou. Trička jsme rozdali, ubytování proběhlo celkem hladce, večerní program taky, jen se nám v jedničce objevilo pár slziček, ale s tím si nějak poradíme.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář