Jdi na obsah Jdi na menu
 


X-hokej.cz CUP 2009

1. 9. 2009

 

Obrazek

POŘADÍ

1. HC MOST

2. HC LETCI LETŇANY

3. HC REBEL HAVLÍČKŮV BROD

4. HC BŘECLAV

5. HC TÁBOR

6. HOCKEY AGENCY EAST BOHEMIA

7. HC ROUDNICE

8. HC KRKONOŠE

Výsledky jednotlivých utkání doplním později.

Propozice a rozlosování turnaje najdete TADY.

 

Hráči EAST BOHEMIA - sestava :

Jedlinský, Petruželka,

Vacek, Veselý, Tolg, Rejchrt, Zima, Kobr

Novák, Kubasa, Pendolino, Pohl, Horníček, Doležal, Suchánek, Kajsrlík, Macháček

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hodnocení turnaje v České Třebové

(Ing. Tvrdík J., H. Brod, 1. 9. 2009 18:11)

Plně souhlasím s názorem rodiče z 1.9. Pořadatelé zvládli perfektně organizaci. V České Třebové v prostoru ZS jsou ideální podmínky k organizování podobného turnaje (možnosti ubytování i stravování). Nebylo domyšleno vyhodnocení turnaje např. společný nástup mužstev, udělení medailí a to v takovém časovém úseku, aby se všichni rozumně vrátili domů. Rovněž souhlasím s připomínkou k rozhodčím, byla dvojice, která zápasy zvládala,a naopak dvojice, která přehlížela brutální zákroky.
Jinak přeji pořadatelům, aby se jim dařilo v pořádání podobných akcí v termínech různých prázdnin, aby se děti na takto využité prázdniny těšily.

Hodnocení turnaje

(Rodič, 1. 9. 2009 15:53)

Dobrý den,chtěl bych napsat pár řádků o turnaji,který se konal 29-30.8.2009 v České Třebové.Turnaj se konal ve "studeném" přesto útulném a hlavně funkčním stadioně.Pořadatelsky perfektně zvládnutý,se skvělým bufetem před vstupem na stadion.Jediné co se mi nelíbylo s pohledu rodiče mladého sportovce,že byli kluci odměněni po dvoudením snažení,které stálo mladé hokejsty moc sil,kolikrát mnoho bolesti(hlavně v zápase s Mostem!!!)pouze kousek papíru s nápisem DIPLOM je opravdu málo i při nemalé ceně startovného.Mám také připomínky k rozhodčím(podle reakcí nejsem sám).Odpouštění kolikrát až brutálních faulů opravdu našemu hokeji nepomůže!a v této věkové kategorii by měl rozhodčí dle mého názoru i hokejsty vychovávat.Celkově jsme si odvezli mnoho sportovních i kulturních zážitků na které budeme v dobrém vzpomínat