Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZALAEGERSZEG

29. 3. 2010

 

FOTKY

Výsledky a krátké zhodnocení:

Turnaje se zúčastnilo 7 mužstev a hrálo se systémem každý s každým. Hrací čas byl 2 x 20 minut přičemž, každá polovina se do tabulky započítávala zvlášť. Nic nového, ale díky vyrovnanosti týmů bylo až do konce turnaje o co hrát.

1. HAEB - Trebišov  0 : 4 a 1 : 0, branka: Trubač

2. HAEB - Skalica 1 : 1 a 1 : 2, branky: Trubač 2x

3. HAEB - Topolčany 1 : 0 a 0 : 0, branka: Kajsrlík

4. HAEB - Tábor 0 : 4 a 1 : 2, branka: Zářecký

5. HAEB - Zalaegerszeg 1 : 3 a 0 : 2, branka: Horníček

6. HAEB - Budapešť 1 : 0 a 1 : 1, branky: Zářecký, Lichtag

CELKEM JSME OBSADILI 6. MÍSTO.

Od pořadatelů jsme dostali hezký pohárek za FAIR PLAY.

Jak je mým zvykem, nebudu se vymlouvat na výkony rozhodčích a ani hledat v soupiskách soupeřů starší hráče. S ohledem na to, že všichni naši soupeří hrají ve svých zemích nejvyšší žákovskou soutěž, tak jsme na turnaji ostudu neudělali a při troše štěstí a občas i kolektivnějším výkonem bychom mohli být o nějaký ten stupínek výš.

Jinak organizace turnaje byla perfektní, jídlo a ubytování taky. Jediným malým nedostatkem bylo to, že zápasy byly v časovém skluzu a odjížděli jsme domů déle než jsme předpokládali.

Závěrem bych chtěl všem klukům poděkovat, rodičům taky a všem tady tímto oznamuji, že pokud nás pořadatel příští rok osloví, tak pojedeme znovu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Můj názor

(Zimič starší, 30. 3. 2010 18:43)

Herně jsme byli, podle mého, velmi slušní. Ale střelci byli jako blaničtí rytíři. Ne a ne se probudit! Organizace dobrá a počasí bylo příjemně jarní. Hokejově dobrá mezinárodní konfrontace.